Що таке блефаропластика?

На сьогоднішній день однією з найбільш популярних операцій є блефаропластика – це хірургічна підтяжка верхньої і нижньої повіки з метою естетичного омолодження. Суть даного методу: зменшити надлишки шкіри та жирової тканини в районі верхніх та нижніх повік.

Читати далі »

Телесеанс: з якого віку і скільки?

Лікарі  вважають, що дітям до року не варто дозволяти дивитися телепередачі. У цьому віці дитина сприймає телевізор, як універсальну іграшку, що миготить і видає звуки. Від перегляду телевізору малюки отримують велике навантаження на нервову систему та очі, у них ще  немає достатнього запасу знань, образів, щоб зрозуміти те, що відбувається на екрані.

Читати далі »

Як розвивається зір від народження і до 3-х років

Новонароджені мають дуже слабкий зір: вони бачать тільки великі предмети, розташовані в безпосередній близькості від них на відстані приблизно 40-50 см (на такій відстані знаходиться від малюка обличчя мами під час годування).

Читати далі »

Глаукома

Глаукома – це захворювання очей, при якому в результаті підвищеного внутрішньоочного тиску пошкоджується зоровий нерв і при недостатній терапії призводить до сліпоти. Глаукомою страждає близько 1 % населення, причому ризик захворювання збільшується в більш зрілому віці. З 40 років рекомендується проводити регулярні медичні огляди для своєчасного виявлення глаукоми.

Читати далі »

Пресбіопія  

Пресбіопія або вікова (стареча) далекозорість є неминучим процесом природного старіння очей. Відомо, що при нормальній рефракції (еметропії) пресбіопія розвивається у віці 40-45 років, при далекозорості – дещо раніше, а при короткозорості – пізніше.

Читати далі »

Астигматизм

Астигматизм – це одна з найпоширеніших причин низького зору. Це патологія рефракції ока, при якій порушується переважно сферичність рогівки та ступінь заломлення світла на її поверхні. Людина при цьому бачить предмети спотвореними: одні лінії чіткі, інші – розмиті. Дуже часто астигматизм поєднується з короткозорістю (міопічний астигматизм) або далекозорістю (гіперметропічний астигматизм).

Читати далі »